info
عکس الکتریکی برادران محمدی
category

الکتریکی برادران محمدی محله توحید، تهران

فروشگاه کالای برق
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی الکتریکی برادران محمدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

الکتریکی برادران محمدی (فروشگاه کالای برق) در محله توحید تهران و خیابان شهدای منا واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه کالای برق در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین مسجد و کانون توحید، موسسه خیریه نیکوکاران شریف، فروشگاه دوچرخه پرورایدرز، کلینیک دامپزشکی بهین و کافه نان کاندید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mofidy (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی برادران محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی برادران محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی برادران محمدی ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، شهدای منا، بین صائب و پرچم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo