عکس خیابان کمیل تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین کاظم زاده و تاج نژاد
category

خیابان کمیل تهران

خیابانی در تهران

خیابان کمیل در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های حر، سلسبیل جنوبی، مخصوص، خرمشهر، بریانک، هفت چنار، سلیمانی - تیموری، شبیری - جی، امامزاده عبدالله، هاشمی، کارون جنوبی و اسکندری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آقابالازاده و غفاری قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کمیل می‌توان به کمیل، موزه شهیدان اقبالی و شرکت پشتیبانی امور دام کشور ( وزارت جهاد کشاورزی) اشاره کرد. در اطراف خیابان کمیل 9 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کمیل تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کمیل نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کمیل را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کمیل تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...