عکس خیابان شریعتی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران شریعتی، بین بیگدلی و صبوری
category

خیابان شریعتی تهران

خیابانی در تهران

خیابان شریعتی در منطقه 3 تهران واقع شده‌است و از محله‌های الهیه، تجریش، امامزاده قاسم، دزاشیب - حکمت، قیطریه، کاوه، قلهک، حسینیه ارشاد - قبا، میرداماد، زرگنده، نیلوفر - شهید قندی، عباس آباد - اندیشه، سهروردی - باغ صبا، بهارستان، بهار، کاج، خواجه نصیر - حقوقی، قصر، دبستان - مجیدیه، سید خندان و مهران عبور می‌کند.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شریعتی می‌توان به سینما فرهنگ، سینما ایران و سینما سروش اشاره کرد. در اطراف خیابان شریعتی 6 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شریعتی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شریعتی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شریعتی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شریعتی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...