عکس خیابان پاسداران تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران پاسداران، بین بهارستان هفتم و مازیار
category

خیابان پاسداران تهران

خیابانی در تهران

خیابان پاسداران در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیاوران، کاشانک، دیباجی - فرمانیه، اختیاریه، دروس، پاسداران - ضرابخانه و حسینیه ارشاد - قبا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان نصیرآبادی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان پاسداران می‌توان به مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اشاره کرد. در اطراف خیابان پاسداران 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان پاسداران تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان پاسداران نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان پاسداران را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان پاسداران تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...