عکس خیابان 17 شهریور تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران شوش، 17 شهریور، بین برادران قنبری و شهرابی
category

خیابان 17 شهریور تهران

خیابانی در تهران

خیابان 17 شهریور در منطقه 15 تهران واقع شده‌است و از محله‌های مطهری، مظاهری، ولیعصر - بیسیم، شکوفه، آبشار، دژکام، مینای شمالی، قیام، خاوران، مینای جنوبی، طیب، کوثر، شوش، دروازه شمیران، ایران، صفا و شهید اسدی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، رجب زاده و روح بخش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان 17 شهریور می‌توان به سینما شکوفه، سینما ناهید و سینما میلاد اشاره کرد. در اطراف خیابان 17 شهریور 13 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان 17 شهریور تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان 17 شهریور نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان 17 شهریور را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان 17 شهریور تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...