عکس خیابان قزوین تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران قزوین، بین صارمی و ولیعصر
category

خیابان قزوین تهران

خیابانی در تهران

خیابان قزوین در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های امیریه، مخصوص، خرمشهر، بریانک، هلال احمر، قلمستان - براداران جوادیان، بلورسازی، مهرآباد جنوبی، شمشیری، آذری، باغ خزانه، امامزاده حسن، هفت چنار، سلیمانی - تیموری، شبیری - جی و امامزاده عبدالله عبور می‌کند.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان قزوین می‌توان به سازمان تامین اجتماعی شعبه 6 تهران، مرکز مخابرات شهید نواب صفوی و سینما فرخ اشاره کرد. در اطراف خیابان قزوین 11 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان قزوین تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان قزوین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان قزوین را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان قزوین تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...