عکس خیابان ستارخان تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ستارخان، بین شهدای صادقیه و پاییزان
category

خیابان ستارخان تهران

خیابانی در تهران

خیابان ستارخان در منطقه 2 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شادمان، توحید، شهرآرا - پاتریس، حبیب الله، صادقیه، ستارخان - آلستوم و تهران ویلا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه اشرفی اصفهانی، بزرگراه نواب صفوی و خوش جنوبی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان ستارخان می‌توان به پلیس + 10، مرکز مکاتبات قضایی همراه اول و پلیس - 10 اشاره کرد. در اطراف خیابان ستارخان 9 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان ستارخان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان ستارخان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان ستارخان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان ستارخان تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...