عکس خیابان کنارگذر لشگری گرمدره
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران لشگری
category

خیابان کنارگذر لشگری گرمدره

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر لشگری در منطقه 21 تهران واقع شده‌است و از محله‌های وردآورد، شهرک غزالی، شهرک شهرداری، ویلاشهر، شهرک دانشگاه تهران، شهرک استقلال، چیتگر، فرودگاه مهرآباد، شهرک پاسداران، باشگاه نفت، تهرانسر شمالی، شهرک فرهنگیان، شهرک آزادی و اکباتان عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آزادراه قزوین - کرج، آزادراه شهید فهمیده و جهان نما قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر لشگری می‌توان به موزه خودروهای تاریخی ایران، معاونت بازاریابی و فروش داخلی گروه سایپا و مرکز تعویض پلاک چیتگر اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر لشگری 8 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر لشگری تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر لشگری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر لشگری را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر لشگری گرمدره

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...