عکس خیابان مفتح شمالی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مفتح شمالی، بین مطهری و مرزبان نامه
category

خیابان مفتح شمالی تهران

خیابانی در تهران

خیابان مفتح شمالی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیلوفر - شهید قندی، عباس آباد - اندیشه، سهروردی - باغ صبا، قائم مقام - سنائی و امجدیه - خاقانی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، وهابی برزی و عشقیار قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مفتح شمالی می‌توان به سینما پایتخت، انتشارات سروش و صداوسیما، سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) اشاره کرد. در اطراف خیابان مفتح شمالی 13 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مفتح شمالی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مفتح شمالی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مفتح شمالی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مفتح شمالی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...