عکس خیابان خاوران تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران خاوران، تقاطع فاضل بجستانی (مسلم)
category

خیابان خاوران تهران

خیابانی در تهران

خیابان خاوران در منطقه 15 تهران واقع شده‌است و از محله‌های مینایی، اتابک، بلوار ابوذر - آهنگ، هاشم آباد، آهنگ، خاوران، دولاب و طیب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های باسکول، شهید محسن قدیانی و اردیبهشت قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان خاوران می‌توان به سازمان تامین اجتماعی شعبه 5 تهران، اداره برق منطقه جنوب شرق تهران و اداره ثبت اسناد و املاک خاوران اشاره کرد. در اطراف خیابان خاوران 12 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان خاوران تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان خاوران نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان خاوران را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان خاوران تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...