عکس خیابان کنارگذر پیروزی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران پیروزی
category

خیابان کنارگذر پیروزی تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر پیروزی در منطقه 13 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دهم فروردین، شکوفه، صفا، زاهد گیلانی، چهارصد دستگاه، نیروی هوایی، دهقان - کوکاکولا، صد دستگاه، پرستار و پیروزی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های ابوذر، بزرگراه بسیج و کنارگذر بسیج قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر پیروزی می‌توان به سینما پیروزی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 20 و مرکز مخابرات پیروزی اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر پیروزی 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر پیروزی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر پیروزی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر پیروزی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر پیروزی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...