عکس خیابان صد و نود و شش غربی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه باقری، زفرقندی (196 شرقی)، بین آهنی آمینه 119 و زفرقندی
category

خیابان صد و نود و شش غربی تهران

خیابانی در تهران

خیابان صد و نود و شش غربی در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های علم و صنعت و تهرانپارس غربی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های سی متری یکم دلواری، دلاوران و فرجام غربی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان صد و نود و شش غربی می‌توان به بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس، سازمان تأمین اجتماعی - شعبه 24 و اداره اوقاف شمال شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان صد و نود و شش غربی 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان صد و نود و شش غربی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان صد و نود و شش غربی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان صد و نود و شش غربی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان صد و نود و شش غربی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...