عکس خیابان امام رضا مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد امام رضا، بین عنصری و امام رضا 12
category

خیابان امام رضا مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان امام رضا در منطقه 7 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های چهارباغ، حرم مطهر رضوی، عیدگاه، دانش، سرشور، خرمشهر، امام رضا (ع)، سلام، عنصری و کوشش عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بلوار طبرسی جنوبی، آیت الله بهجت و بازارچه سراب قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان امام رضا می‌توان به بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع)، موزه فرش هتل قصرطلایی و کمیته امدادامام خمینی (ره) اشاره کرد. در اطراف خیابان امام رضا 7 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان امام رضا مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان امام رضا نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان امام رضا را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان امام رضا مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...