عکس خیابان شیخ فضل الله نوری اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین بهار آزادی و ارغوان
category

خیابان شیخ فضل الله نوری اراک

خیابانی در اراک

خیابان شیخ فضل الله نوری در منطقه 5 اراک واقع شده‌است و از محله‌های دکتر حسابی، محسنی، بازار و ادبجو عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های جهاد سازندگی، شهیدان رجایی - هپکو و هپکو قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شیخ فضل الله نوری می‌توان به دروازه شهرجرد، مقبره حاج آقا محسن عراقی و دفتر خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح ساتا اشاره کرد. در اطراف خیابان شیخ فضل الله نوری 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شیخ فضل الله نوری اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شیخ فضل الله نوری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شیخ فضل الله نوری را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شیخ فضل الله نوری اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...