عکس خیابان جامی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران حافظ، جامی، بین کسری و شریف
category

خیابان جامی تهران

خیابانی در تهران

خیابان جامی در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های آذربایجان، شیخ هادی و فردوسی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های نوری، توپخانه و فیاض بخش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان جامی می‌توان به دفتر ارتباطات مردمی قوه قضائیه، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و دبیرخانه هیات مرکزی نظارت بر حفظ حقوق شهروندی قوه قضائیه اشاره کرد. در اطراف خیابان جامی 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان جامی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان جامی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان جامی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان جامی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...