عکس خیابان سهروردی شمالی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران سهروردی شمالی، بین اشراقی و ابن یمین
category

خیابان سهروردی شمالی تهران

خیابانی در تهران

خیابان سهروردی شمالی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیلوفر - شهید قندی، عباس آباد - اندیشه و سهروردی - باغ صبا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های گل نبی، احمدی روشن و ساسانی پور قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سهروردی شمالی می‌توان به بنیاد فرهنگ زندگی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح اشاره کرد. در اطراف خیابان سهروردی شمالی 12 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سهروردی شمالی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سهروردی شمالی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سهروردی شمالی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سهروردی شمالی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...