عکس خیابان ولیعصر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ولیعصر، بین میرشریفی و سالار
category

خیابان ولیعصر تهران

خیابانی در تهران

خیابان ولیعصر در منطقه 1 تهران واقع شده‌است و از محله‌های الهیه، تجریش، باغ فردوس، محمودیه، زعفرانیه، جردن - پارک ملت، ونک، امیریه، منیریه، قلمستان - براداران جوادیان، فروزش - امیر بهادر، آگاهی، راه آهن، یوسف آباد، توانیر، گاندی، آرژانتین - ساعی، عباس آباد - اندیشه، جهاد، کشاورز - پارک لاله، دانشگاه تهران، آذربایجان، فلسطین - انقلاب، شیخ هادی، ولیعصر و بهجت آباد عبور می‌کند.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان ولیعصر می‌توان به سینما آفریقا، بیمارستان دی و سینما استقلال اشاره کرد. در اطراف خیابان ولیعصر 12 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان ولیعصر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان ولیعصر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان ولیعصر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان ولیعصر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...