عکس خیابان سمیه تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران قرنی، سمیه، بین معیر 2 و موسوی
category

خیابان سمیه تهران

خیابانی در تهران

خیابان سمیه در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های بهار، امجدیه - خاقانی، ولیعصر، ایرانشهر و خواجه نصیر - حقوقی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شریعتی و جاده قدیم شمیران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سمیه می‌توان به بیمارستان آراد، مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه و وزارت صنعت معدن و تجارت ساختمان شهیدان مهری اشاره کرد. در اطراف خیابان سمیه 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سمیه تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سمیه نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سمیه را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سمیه تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...