عکس خیابان زرتشت غربی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ولیعصر، زرتشت غربی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
category

خیابان زرتشت غربی تهران

خیابانی در تهران

خیابان زرتشت غربی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های کشاورز - پارک لاله و بهجت آباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های اسدآبادی، ولیعصر و ابن سینا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان زرتشت غربی می‌توان به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، دفتر مرکزی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و انجمن هنرهای نمایشی تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان زرتشت غربی 8 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان زرتشت غربی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان زرتشت غربی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان زرتشت غربی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


category

کافی‌شاپ‌های خیابان زرتشت غربی

محله‌های اطراف خیابان زرتشت غربی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...