عکس خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک شهیدان رجایی - هپکو، بین میدان جهاد و دکتر محمد مصدق
category

خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو اراک

خیابانی در اراک

خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو در منطقه 2 اراک واقع شده‌است و از محله خرم عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شهیدان رجایی - هپکو، هپکو و جهاد سازندگی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو می‌توان به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو 18 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


اماکن مهم خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو

محله‌های اطراف خیابان کنارگذر شهیدان رجایی - هپکو اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...