عکس خیابان چهل و پنج متری زرند تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران چهل و پنج متری زرند
category

خیابان چهل و پنج متری زرند تهران

خیابانی در تهران

خیابان چهل و پنج متری زرند در منطقه 18 تهران واقع شده‌است و از محله‌های 17 شهریور، فتح - صنعتی، سرآسیاب - مهرآباد، شهرک امام خمینی، حسینی، تولید دارو و شمشیری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه فتح، کنارگذر فتح و جاده قدیم کرج قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان چهل و پنج متری زرند می‌توان به واحد ابرسانی فضای سبز منطقه 9 و خدمات موتوری شهرداری منطقه 9 اشاره کرد. در اطراف خیابان چهل و پنج متری زرند 14 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان چهل و پنج متری زرند تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان چهل و پنج متری زرند نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان چهل و پنج متری زرند را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان چهل و پنج متری زرند تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...