عکس خیابان میرعماد تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بهشتی، میرعماد، بین نهم و هشتم
category

خیابان میرعماد تهران

خیابانی در تهران

خیابان میرعماد در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های نیلوفر - شهید قندی، عباس آباد - اندیشه و سهروردی - باغ صبا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، وهابی برزی و عشقیار قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان میرعماد می‌توان به سفارت هند، سازمان تأمین اجتماعی شعبه 27 تهران بزرگ و خانه شهریاران جوان اشاره کرد. در اطراف خیابان میرعماد 13 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان میرعماد تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان میرعماد نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان میرعماد را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان میرعماد تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...