عکس خیابان ایرانشهر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین دهقانی و مینو شهر
category

خیابان ایرانشهر تهران

خیابانی در تهران

خیابان ایرانشهر در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های قائم مقام - سنائی، فردوسی و ایرانشهر عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان ایرانشهر می‌توان به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اشاره کرد. در اطراف خیابان ایرانشهر 7 ایستگاه اتوبوس و 4 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان ایرانشهر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان ایرانشهر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان ایرانشهر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان ایرانشهر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...