عکس خیابان مطهری تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مطهری، بین رهام و وزوایی
category

خیابان مطهری تهران

خیابانی در تهران

خیابان مطهری در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های یوسف آباد، عباس آباد - اندیشه، سهروردی - باغ صبا، قائم مقام - سنائی، بهجت آباد و قصر عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شریعتی و جاده قدیم شمیران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مطهری می‌توان به پلیس مهاجرت و گذرنامه تهران بزرگ، مرکز بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران و سازمان بسیج شهرداری تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان مطهری 13 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مطهری تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مطهری نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مطهری را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مطهری تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...