عکس خیابان بهار شمالی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مفتح، شیمی، بهار شمالی، بین وارسته و کوثر
category

خیابان بهار شمالی تهران

خیابانی در تهران

خیابان بهار شمالی در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های سهروردی - باغ صبا، بهار و امجدیه - خاقانی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان بهار شمالی می‌توان به بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، موزه عکسخانه شهر و اتحادیه هتل آپارتمان های تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان بهار شمالی 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان بهار شمالی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان بهار شمالی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان بهار شمالی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان بهار شمالی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...