عکس خیابان 15 خرداد تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین موسوی کیانی و حمام قبله
category

خیابان 15 خرداد تهران

خیابانی در تهران

خیابان 15 خرداد در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های آبشار، قیام، بازار تهران، امامزاده یحیی، ارگ - پامنار، سنگلج و منیریه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های تونل امیرکبیر، احمدی و ایران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان 15 خرداد می‌توان به بازارچه تاریخی عودلاجان، اداره تأمین اجتماعی شعبه 21 گلوبندک و موزه حمام قبله (حمام خانم) اشاره کرد. در اطراف خیابان 15 خرداد 14 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان 15 خرداد تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان 15 خرداد نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان 15 خرداد را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان 15 خرداد تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...