عکس خیابان کنارگذر شهید قلی پور رشت
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان گیلان رشت بلوار شهید قلی پور، بین بیمارستان پارس و پارس 2
category

خیابان کنارگذر شهید قلی پور رشت

خیابانی در رشت

خیابان کنارگذر شهید قلی پور از محله‌های کوی حسینی و فرهنگیان رشت عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بلوار شهدای گمنام، جاده رشت - پیربازار و بلوار گیلان قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر شهید قلی پور می‌توان به بیمارستان پارس و پست برق فشار قوی 63/20 کیلوولتی شهید قلی پور اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر شهید قلی پور 6 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر شهید قلی پور رشت را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر شهید قلی پور نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر شهید قلی پور را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر شهید قلی پور رشت

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...