عکس خیابان پیروزی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران پیروزی
category

خیابان پیروزی تهران

خیابانی در تهران

خیابان پیروزی در منطقه 14 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دهم فروردین، شکوفه، صفا، زاهد گیلانی، چهارصد دستگاه، نیروی هوایی، دهقان - کوکاکولا، صد دستگاه، پرستار، پیروزی و حافظیه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های ابوذر، بزرگراه بسیج و کنارگذر بسیج قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان پیروزی می‌توان به سینما پیروزی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 20 و سینما میلاد اشاره کرد. در اطراف خیابان پیروزی 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان پیروزی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان پیروزی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان پیروزی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان پیروزی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...