عکس خیابان صاحب الزمان مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 20 و صاحب الزمان 24
category

خیابان صاحب الزمان مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان صاحب الزمان در منطقه 1 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های سناباد و سعدآباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آیت الله عبادی، مطهری شمالی و بلوار شهید کریمی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان صاحب الزمان می‌توان به دفتر مرکزی شرکت نفت ، مدیریت حج و زیارت خراسان رضوی و نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای اشاره کرد. در اطراف خیابان صاحب الزمان 13 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان صاحب الزمان مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان صاحب الزمان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان صاحب الزمان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان صاحب الزمان مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...