عکس خیابان کنارگذر زین الدین تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران زین الدین
category

خیابان کنارگذر زین الدین تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر زین الدین در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های تهرانپارس شرقی، تهرانپارس غربی، حکیمیه، خاک سفید - گلشن، کوهسار و مجیدآباد - استقلال عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های حجر ابن عدی، آهنی آمینه و صد و نود و شش غربی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر زین الدین می‌توان به پست برق ارم شهر و شرکت خدماتی انتقال نیرو اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر زین الدین 17 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر زین الدین تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر زین الدین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر زین الدین را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


اماکن مهم خیابان کنارگذر زین الدین

category

کافی‌شاپ‌های خیابان کنارگذر زین الدین

محله‌های اطراف خیابان کنارگذر زین الدین تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...