عکس خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
category

خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) تهران

خیابانی در تهران

خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) در منطقه 15 تهران واقع شده‌است و از محله‌های اسلام آباد - والفجر، افسریه جنوبی، افسریه شمالی و قصر فیروزه 1 عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های باسکول، شهید محسن قدیانی و اردیبهشت قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) می‌توان به اداره گاز منطقه 7 تهران و تعمیرات اداره گاز منطقه ۷ اشاره کرد. در اطراف خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) 15 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...