عکس خیابان سازمان آب تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران سازمان آب، بین گلستان دوم و گلستان یکم
category

خیابان سازمان آب تهران

خیابانی در تهران

خیابان سازمان آب در منطقه 5 تهران واقع شده‌است و از محله‌های فردوس، صادقیه، ابوذر، ستارخان - آلستوم و تهران ویلا عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه اشرفی اصفهانی، حبیب الله و شهرآرا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سازمان آب می‌توان به بنیاد شهید منطقه 5 و 22، اجاره بیل میکانیکی مینی بیل خاکبرداری و شهرداری ناحیه دو منطقه دو اشاره کرد. در اطراف خیابان سازمان آب 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سازمان آب تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سازمان آب نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سازمان آب را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سازمان آب تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...