عکس خیابان استاد حسن بنا شمالی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران استاد حسن بنا شمالی، بین مافی و شقایق
category

خیابان استاد حسن بنا شمالی تهران

خیابانی در تهران

خیابان استاد حسن بنا شمالی در منطقه 4 تهران واقع شده‌است و از محله‌های هروی - حسین آباد، دبستان - مجیدیه، کاظم آباد - بنی هاشم و شمس آباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان مفتوحی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان استاد حسن بنا شمالی می‌توان به مرکز مخابرات و پست شهید تندگویان، سازمان پدافند غیر عامل کشور و امور مشترکین تلفن ثابت اشاره کرد. در اطراف خیابان استاد حسن بنا شمالی 11 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان استاد حسن بنا شمالی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان استاد حسن بنا شمالی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان استاد حسن بنا شمالی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان استاد حسن بنا شمالی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...