عکس خیابان مولوی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مولوی، بین حاج ابوالفتح و رئیس عبداللهی
category

خیابان مولوی تهران

خیابانی در تهران

خیابان مولوی در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های تختی - خانی آباد، شهید هرندی، بازار تهران، سنگلج، قلمستان - براداران جوادیان، فروزش - امیر بهادر و آگاهی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بروجردی، غلامی و موسوی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مولوی می‌توان به بیمارستان اشرفی اصفهانی، پست برق 63/20 كیلوولت مولوی و بانک مسکن اشاره کرد. در اطراف خیابان مولوی 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مولوی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مولوی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مولوی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مولوی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...