عکس خیابان باقرخان تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بلوار کشاورز، دکتر قریب
category

خیابان باقرخان تهران

خیابانی در تهران

خیابان باقرخان در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های توحید، شهرآرا - پاتریس و کشاورز غربی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های خوش جنوبی، آزادی و کنارگذر آزادی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان باقرخان می‌توان به بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)، مجتمع بیمارستانی امام خمینی و اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور اشاره کرد. در اطراف خیابان باقرخان 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان باقرخان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان باقرخان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان باقرخان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان باقرخان تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...