عکس خیابان جمهوری اسلامی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران جمهوری اسلامی، بین فردوسی و مسجد هدایت
category

خیابان جمهوری اسلامی تهران

خیابانی در تهران

خیابان جمهوری اسلامی در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های جمالزاده، جمهوری، آذربایجان، فلسطین - انقلاب، شیخ هادی، فردوسی و بهارستان عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و تونل امیرکبیر قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان جمهوری اسلامی می‌توان به پردیس سینمایی چارسو، سینما و تئاتر حافظ و سینما رودکی (متروپل) اشاره کرد. در اطراف خیابان جمهوری اسلامی 9 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان جمهوری اسلامی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان جمهوری اسلامی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان جمهوری اسلامی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان جمهوری اسلامی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...