عکس خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) خمینی شهر
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان اصفهان خمینی شهر اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین ملکی 86 و ماربین میانی
category

خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) خمینی شهر

خیابانی در خمینی شهر

خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) در منطقه 3 خمینی شهر واقع شده‌است. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی شمالی، 16 متری و 59 قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) می‌توان به شهرداری منطقه 3 خمینی شهر، مرکز مخابرات شهید اشرفی اصفهانی و دفتر اقامت و اشتغال اتباع خارجی 122 اشاره کرد. در اطراف خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) خمینی شهر را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...