عکس خیابان سلیمان خاطر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران مطهری، سلیمان خاطر، نرسیده به برادران نوبخت
category

خیابان سلیمان خاطر تهران

خیابانی در تهران

خیابان سلیمان خاطر در منطقه 7 تهران واقع شده‌است و از محله‌های عباس آباد - اندیشه، سهروردی - باغ صبا و امجدیه - خاقانی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های شریعتی، جاده قدیم شمیران و بزرگراه مدرس قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سلیمان خاطر می‌توان به صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر، اداره مالیات بر ارزش افزوده شمال تهران و اتحادیه صنف تهیه کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی اشاره کرد. در اطراف خیابان سلیمان خاطر 11 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سلیمان خاطر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سلیمان خاطر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سلیمان خاطر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سلیمان خاطر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...