عکس خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران خالد اسلامبولی (وزرا)، بین یازدهم و سیزدهم
category

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) تهران

خیابانی در تهران

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های گاندی، آرژانتین - ساعی و عباس آباد - اندیشه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، جردن و پل توانیر قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) می‌توان به سینما آزادی، هتل بیمارستان گاندی و فروشگاه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد. در اطراف خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) 14 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...