عکس خیابان نلسون ماندلا (جردن) تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران نلسون ماندلا (جردن)، بین گلشهر و گلفام
category

خیابان نلسون ماندلا (جردن) تهران

خیابانی در تهران

خیابان نلسون ماندلا (جردن) در منطقه 3 تهران واقع شده‌است و از محله جردن - پارک ملت عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کوهیار و بوسنی هرزگوین قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان نلسون ماندلا (جردن) می‌توان به بیمارستان فوق تخصصی تندیس، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد. در اطراف خیابان نلسون ماندلا (جردن) 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان نلسون ماندلا (جردن) تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان نلسون ماندلا (جردن) نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان نلسون ماندلا (جردن) را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان نلسون ماندلا (جردن) تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...