عکس خیابان دهکده المپیک تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران دهکده المپیک
category

خیابان دهکده المپیک تهران

خیابانی در تهران

خیابان دهکده المپیک در منطقه 22 تهران واقع شده‌است و از محله‌های زیبادشت و ورزشگاه آزادی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آزادراه تهران - شمال، بزرگراه شهید همت و کنارگذر همت قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دهکده المپیک می‌توان به ترمینال دهکده المپیک(اتوبوس رانی)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران و تعاونی مسکن ایثارگران غرب تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان دهکده المپیک 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دهکده المپیک تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دهکده المپیک نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دهکده المپیک را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دهکده المپیک تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...