عکس خیابان سبلان شمالی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران سبلان شمالی
category

خیابان سبلان شمالی تهران

خیابانی در تهران

خیابان سبلان شمالی در منطقه 8 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شارق، وحیدیه، لشگر غربی، حشمتیه، ارامنه و دبستان - مجیدیه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو و اجاره دار قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان سبلان شمالی می‌توان به اداره کل امور مالیاتی شرق تهران، پلیس ۱۰+ و اداره مالیات شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان سبلان شمالی 10 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان سبلان شمالی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان سبلان شمالی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان سبلان شمالی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان سبلان شمالی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...