عکس خیابان زیرگذر استاد معین تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران آزادی، استاد معین، استاد معين، نرسیده به زیرگذر استاد معین
category

خیابان زیرگذر استاد معین تهران

خیابانی در تهران

خیابان زیرگذر استاد معین در منطقه 9 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دکتر هوشیار، تیموری، طرشت و استاد معین عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه سعیدی، دامپزشکی و هاشمی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان زیرگذر استاد معین می‌توان به شهرداری منطقه 9 و اتحادیه امکان اشاره کرد. در اطراف خیابان زیرگذر استاد معین 12 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان زیرگذر استاد معین تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان زیرگذر استاد معین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان زیرگذر استاد معین را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


اماکن مهم خیابان زیرگذر استاد معین

محله‌های اطراف خیابان زیرگذر استاد معین تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...