عکس خیابان شهید هاشمی نژاد مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد شهید هاشمی نژاد
category

خیابان شهید هاشمی نژاد مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان شهید هاشمی نژاد در منطقه 3 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های آیت الله کاشانی و شهید هاشمی نژاد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان تقاطع شهید گمنام قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شهید هاشمی نژاد می‌توان به اداره امورمالیاتی ۱۹۳۵، مجتمع ثامن (آستان قدس رضوی) و بنیاد شهید وامورایثارگران منطقه 2 اشاره کرد. در اطراف خیابان شهید هاشمی نژاد 13 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شهید هاشمی نژاد مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شهید هاشمی نژاد نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شهید هاشمی نژاد را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شهید هاشمی نژاد مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...