عکس خیابان ابن سینا تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران ابن سینا، بین روشندلان و بهارستان
category

خیابان ابن سینا تهران

خیابانی در تهران

خیابان ابن سینا در منطقه 12 تهران واقع شده‌است و از محله‌های بهارستان، خواجه نصیر - حقوقی، دروازه شمیران و ایران عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شریعتی و جاده قدیم شمیران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان ابن سینا می‌توان به بیمارستان طرفه، سفارت تایلند و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان ابن سینا 15 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان ابن سینا تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان ابن سینا نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان ابن سینا را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان ابن سینا تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...