عکس خیابان کنارگذر آزادگان چهاردانگه
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران آزادگان
category

خیابان کنارگذر آزادگان چهاردانگه

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر آزادگان در منطقه 19 تهران واقع شده‌است و از محله‌های شهرک استقلال، تهرانسر غربی، شهرک دریا، دولتخواه جنوبی، اسماعیل آباد، شهید کاظمی، شهرک رسالت، خانی آباد جنوبی، بهمنیار، شهرک شریعتی، شهید رجایی، سعیدآباد، خلیج فارس و باشگاه نفت عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آزادراه خلیج فارس، کنارگذر لشگری و بزرگراه لشگری قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر آزادگان می‌توان به شهرک فاطمه الزهرا و امور ورزش شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر آزادگان 13 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر آزادگان تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر آزادگان نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر آزادگان را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر آزادگان چهاردانگه

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...