عکس خیابان نصرت غربی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین میگون و حسینی
category

خیابان نصرت غربی تهران

خیابانی در تهران

خیابان نصرت غربی در منطقه 2 تهران واقع شده‌است و از محله‌های توحید و نصرت عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه نواب صفوی، خوش جنوبی و قصرالدشت قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان نصرت غربی می‌توان به اداره دامپزشکی شهر تهران، شرکت مرکزی کارگزاران امور زیارتی استان تهران و اداره تأمین اجتماعی (ساختمان شماره 8) اشاره کرد. در اطراف خیابان نصرت غربی 10 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان نصرت غربی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان نصرت غربی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان نصرت غربی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان نصرت غربی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...