عکس خیابان شهید فاطمی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
category

خیابان شهید فاطمی تهران

خیابانی در تهران

خیابان شهید فاطمی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های فاطمی، جهاد، آل احمد، کشاورز - پارک لاله و کشاورز غربی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های خوش شمالی، رودکی شمالی و پرچم قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شهید فاطمی می‌توان به موزه فرش ایران، شرکت کنترل ترافیک تهران و سفارت جمهوری اسلامی پاکستان اشاره کرد. در اطراف خیابان شهید فاطمی 15 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شهید فاطمی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شهید فاطمی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شهید فاطمی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شهید فاطمی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...