عکس خیابان میرزای شیرازی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران میرزای شیرازی، بین اعرابی 5 و نژادکی
category

خیابان میرزای شیرازی تهران

خیابانی در تهران

خیابان میرزای شیرازی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های آرژانتین - ساعی، عباس آباد - اندیشه، قائم مقام - سنائی، ولیعصر، ایرانشهر و بهجت آباد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه مدرس، جردن و نلسون ماندلا قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان میرزای شیرازی می‌توان به سینما آزادی، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد. در اطراف خیابان میرزای شیرازی 9 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان میرزای شیرازی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان میرزای شیرازی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان میرزای شیرازی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان میرزای شیرازی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...