عکس خیابان امام خمینی اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک بلوار امام خمینی، بین محمدتقی حقی و حاج باشی
category

خیابان امام خمینی اراک

خیابانی در اراک

خیابان امام خمینی در منطقه منطقه بافت تاریخی اراک واقع شده‌است و از محله‌های دکتر حسابی، محسنی، بازار، باغ ملی، ملک، علی ابن ابی طالب، مخابرات، سبحانی و جهانگیری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های 15 خرداد، دادگر و جهان پناه قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان امام خمینی می‌توان به شرکت گاز استان مرکزی، بیمارستان و زایشگاه طالقانی و سینما استقلال اشاره کرد. در اطراف خیابان امام خمینی 10 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان امام خمینی اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان امام خمینی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان امام خمینی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان امام خمینی اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...